NK Belišće – NK Bjelovar 2:1

Konačno pobjeda NK Belišća! Na domaćem terenu, u subotu 14.10.2017. u drugoj minuti susreta sudac svira penal i domaćini zabijaju gol. Nedugo poslije toga u 15 minuti susreta belišćani zabijaju još jedan “školski” gol. Na samom početku drugog djela utakmice, točnije u 48 minuti gosti iz Bjelovara postižu zgoditak. Uslijedila je borba i solidna igra do kraja utakmice. Zaslužena pobjeda NK Belišća.

Nogometni klubovi u Hrvatskoj

Nogometni klubovi u Hrvatskoj, sortirani abecednim redom po sistemu ime kluba – mjesto kluba. Ukupni broj pomnožiti s cca 50 ljudi po klubu pa dobijemo jedan zanimljiv broj, dakako valja ubrojiti i rodbinu, prijatelje i navijače pa dobijemo još zanimljiviju brojku.

01. GORICA V. M. – VELIKA GORICA
02. ABECEDA SPORTA – Murvica
03. ABECEDA SPORTA 2 –
04. Adriatic – Split
05. Ajax – Komarnica
06. Amater – Slavonski Brod
07. ARBANASI – Zadar
08. ARBANASI 2 –
09. ARBANASI 3 –
10. Arne Peruški – Peruški
11. Aršanj – Sedlarica
12. ASK – Gornji Andrijevci
13. AŠK – Staro Praćno
14. B Š K – Brezovac
15. Babići – Babići
16. Ban Jelačić (B) – Banovo
17. Ban Jelačić (V) – Vukovina
18. Banjole – Banjole
19. B anovac – Glina
20. Barban 2005 veterani – Petehi
21. Barban 2013 – Barban
22. BATRINA – Batrina
23. Bedem – Ivankovo
24. Bedenik – Bedenik
25. Bednja – Beletinec
26. Bednja – Slanje
27. Belišće – Belišće
28. Beničanci – Beničanci
29. Beretinec – Beretinec
30. Bestovje – Bestovje
31. Bestovje –
32. BIBINJE – Bibinje
33. Bili As-Akademija Domagoj Balarin – Split
34. Bilo – Velika Pisanica
35. Bilogora – Kapela
36. Bilogora – Gornja Velika
37. BILOGORA 1947 – Špišić Bukovica
38. Bilogora 91 – Grubišno Polje
39. BILOGORAC – VELIKA ČREŠNJEVICA
40. Bilogorac G. P. – Grubišno Polje
41. Bilogorac V. T. – Veliko Trojstvo
42. Bistra – Bistra
43. Bjelovar – Bjelovar
44. Bjelovar 2 – Bjelovar
45. Blato – Zagreb
46. Bočkinci – Bočkinci
47. Bonk – Bebrina
48. Borac – Banovci
49. Borac – Imbriovec
50. Borac – Drenovci
51. Borac – Bakar
52. Borac – Sisak
53. Borac (DH) – Donji Hrašćan
54. Borac PMP – Turčišće
55. Borac R – Retkovci
56. Borac-Agrar – Bobota
57. Borinci – Jarmina
58. Borovo – Vukovar
59. Botinec – Botinec
60. “BOŽO BROKETA” – Dubrovnik
61. Bračevci – Bračevci
62. Brana – Bačevac
63. Bratstvo – Otok Virje
64. Bratstvo – Radikovci
65. Bratstvo – Kunovec
66. Bratstvo – Vranovci
67. Bratstvo – Gornje Bazje
68. Bratstvo (J) – Jurovec
69. Bratstvo (P) – Preseka
70. Bratstvo(SV) – Savska Ves
71. Brazzia – Supetar
72. Brcko – Božjakovina
73. Bregana – Bregana
74. Brestovac – Garešnički Brestovac
75. Brezik – Brezik
76. Brezovica – Brezovica
77. Brezovica II –
78. Brinjani – Brinjani
79. Brnaze – Sinj
80. Bršadin – Bršadin
81. Bršljanica – Velika Bršljanica
82. Brtonigla-Nova Vas – Brtonigla
83. BSK – Belica
84. BSK – Beketinci
85. BSK – Bijelo Brdo
86. BSK – Budaševo
87. Bsk – Brdovec
88. BSK – Biškupci
89. BSK BUK – Buk
90. BSK Termia – Bizovac
91. Bubamara – Zagreb
92. Budainka Kolonija – Slavonski Brod
93. BUDUĆNOST – Rešetari
94. Budućnost – Vidovec
95. Budućnost – Lekneno
96. Budućnost – Šiškovci
97. Budućnost – Gorjani
98. Budućnost(M) – Miklavec
99. Budućnost(P) – Podbrest
100. Buje – Buje
101. Bukovac – Zagreb
102. Bukovčan – Veliki Bukovec
103. Bukovčan 27 – Mali Bukovec
104. Buna – Mala Buna
105. BUNJEVAC-GAVRAN – Krivi Put
106. BUŠETINA 1947 – BUŠETINA
107. Bušpan – Kozarevac
108. Buzet – Buzet
109. Buzet veterani – Buzet
110. CAVTAT – Cavtat
111. Cement – Koromačno
112. Centar – Zagreb
113. Centrometal – Macinec
114. Cetingrad – Cetingrad
115. Ciglenik – Ciglenik
116. Coerver – Zagreb
117. Concordia – Zagreb
118. Cres – Cres
119. Crikvenica – Crikvenica
120. CRNAC – CRNAC
121. CROATIA – Grabrovnica
122. CROATIA – Ošlje
123. CROATIA – Tisovac
124. Croatia – Bogdanovci
125. Croatia – Nova Kapela
126. Croatia – Hrastje
127. Croatia – Mihaljevci
128. Croatia – Klokočevac
129. Croatia – Gabrili
130. Croatia – Veliškovci
131. Croatia – Stara Subocka
132. Croatia – Orehovica
133. Croatia – Zmijavci
134. Croatia – Velimirovac
135. CROATIA (DO) – DONJA OBRIJEŽ
136. CROATIA (S) – Stankovci
137. CROATIA (T) – Turanj
138. Croatia ’78 – Žakanje
139. Croatia 98 – Zagreb
140. Croatia(P) – Pojatno
141. Croatia-Sesvete – Sesvete
142. CVETKOVIĆ – Cvetković
143. Čaporice-Trilj – Trilj
144. Čazma – Čazma
145. Čeglje – Čeglje
146. Čehi – Čehi
147. Čelik – Gaboš
148. Čepin – Čepin
149. Češko Selo – Petrinja
150. Čevo – Podevčevo
151. ČSK – Čehovec
152. Čukovec 77 – Čukovec
153. Čulinec – Zagreb
154. Čvrstec – Sveti Petar Čvrstec
155. ćeralije – ćeralije
156. Dajla – Dajla
157. DALMATINAC (C) – Crno
158. Dalmatinac (S) – Split
159. Dapci – Dapci
160. Daruvar – Daruvar
161. Daruvar 2 – Daruvar
162. DEBELJAK – Debeljak
163. Desinec – Desinec
164. Desinić – Desinić
165. Devetka – Zagreb
166. Dilj – Klokočevik
167. Dilj – Vinkovci
168. Dilj –
169. DINAMO – KAPELA DVOR
170. DINAMO – Godinjak
171. Dinamo – Budimci
172. Dinamo – Josipovo
173. Dinamo – Sveta Marija na Krasu
174. Dinamo – Četekovac
175. Dinamo – Rajsavac
176. Dinamo (A) – Apatija
177. DINAMO (B) – BADLJEVINA
178. Dinamo (B) – Babinec
179. Dinamo D. – Dežanovac
180. Dinamo Hidrel – Novo Čiće
181. Dinamo (J) – Jamarice
182. Dinamo (KT) – Kutina
183. Dinamo (O) – Osekovo
184. Dinamo OO – Odranski Obrež
185. Dinamo P. – Predavac
186. DINAMO (R) – RAJSAVAC
187. Dinamo (To) – Tomašanci
188. Dinamo (Tr) – Trnava
189. Dinamo Vidovci – Vidovci
190. Dinamo 01 – Vrbanovec
191. Dinamo(D) – Domašinec
192. Dinamo(J) – Jakovlje
193. Dinamo(O) – Okić
194. Dinamo(P) – Palovec
195. Dinamo(VŠ) – Vukšin Šipak
196. Dinamo(Ž) – Žiškovec
197. DINARA – Knin
198. Dišnik – Dišnik
199. Dobra (N) – Novigrad na Dobri
200. Dobra (SP) – Sveti Petar – Ogulin
201. DOBROVAC – DOBROVAC
202. Doker – Rijeka
203. Domagović – Domagović
204. Donja Kupčina – Donja Kupčina
205. Donja Zelina – Donja Zelina
206. Donji Koncovčak – Donji Koncovčak
207. DOŠK – Dolci
208. DOŠK – Drniš
209. Dračice – Đakovo
210. Draga – Mošćenička Draga
211. DRAGALIĆ – Dragalić
212. Draganec – Gornji Draganec
213. Draganić – Draganići
214. DRAGOVOLJAC – Poličnik
215. Dragovoljac – Bočkovec
216. Draškovec – Draškovec
217. DRAVA – Terezino Polje
218. Drava – Sveti Đurđ
219. Drava – Podravska Selnica
220. Drava – Nard
221. Drava NP – Novigrad Podravski
222. Drava PS – Podravske Sesvete
223. Drava(DM) – Donji Mihaljevec
224. Drava(K) – Kuršanec
225. Dubrava – Dubrava
226. Dubrava – Zadubravlja
227. Dubrava – Ivanovci
228. Dubrava – Sivica
229. Dubrava Tim kabel – Zagreb
230. Dubravčan – Donja Dubrava
231. Dubravčan(GD) – Gornja Dubrava
232. Dubravka-Zagorac – Turčin
233. DUBROVAČKO PRIMORJE – Slano
234. DUBROVNIK 1919 – Dubrovnik
235. Duga Resa 1929 – Duga Resa
236. Dugo Selo – Dugo Selo
237. Dugopolje – Dugopolje
238. Dunav – Sotin
239. Dunav – Dalj
240. Đalski – Gubaševo
241. Đezelem – Korođ
242. Đurđenovac – Đurđenovac
243. Ekonomik – D. Vlahinićka
244. Elektra – Osijek
245. Elektroprijenos – Split
246. Eminovci – Eminovci
247. Enkel – Popovići
248. Erdut – Erdut
249. EUGEN KVATERNIK – Rakovica
250. Faraon – Trpanj
251. Ferdinandovac – Ferdinandovac
252. FEŠK – Feričanci
253. FF USV Jena – –
254. Frankopan – Andrijaševci
255. Frankopan – Brežani
256. Frankopan – Sisak
257. Frankopan II –
258. Freiburger FC – –
259. Fruškogorac – Ilok
260. Fugaplast – Gola
261. Funtana – Funtana
262. Gacka 1925 – Sinac
263. Gaj – Brođanci
264. Gaj – Gaj
265. Gaj Mače – Mače
266. Galeb – Juricani
267. Galeb – Oporovec
268. Galgovo – Galgovo
269. Galižana – Galižana
270. GALOVAC – Galovac
271. Galovac – Galovac
272. Gardun – Garčin
273. Garić – Garešnica
274. Garić – Ilova
275. Gat – Gat
276. Gavran 2003 – Zagreb
277. Gibarac 95 – Čokadinci
278. Glavice – Sinj
279. GNK Dinamo – Zagreb
280. GNK Dinamo II – Zagreb
281. Goleo – Dopsin
282. Golubovec – Novi Golubovec
283. Gomirje – Gomirje
284. Gora – Globočec L.
285. Goranin – Delnice
286. Goranka – Ravna Gora
287. Gordowa – Veliki Grđevac
288. GORICA – Gorica
289. Gorica 03 – Velika Gorica
290. Gornja Rijeka – Gornja Rijeka
291. Gornji Zamet – Rijeka
292. GOSPIĆ 91 – Gospić
293. GOSPIĆ 91 I –
294. GOSPIĆ 91 2 –
295. GOŠK – Gotalovo
296. GOŠK – Dubrovnik
297. GOŠK – DUBROVNIK 1919 – Dubrovnik
298. GOŠK (KG) – Kaštel Gomilica
299. Grabić – Grabić
300. Gradići – Gradići
301. Gradina – Gradina
302. GRANIČAR – ZAGRAĐE
303. Graničar – Zagrađe
304. Graničar – Žlebina
305. Graničar – Okrugljača
306. Graničar – Križ
307. Graničar – Tučenik
308. Graničar – Županja
309. Graničar – Šljivoševci
310. Graničar – Bučje
311. GRANIČAR L – Laze
312. GRANIČAR MM – Magić Mala
313. Graničar Đ – Đurđevac
314. Graničar K – Klakar
315. Graničar L – Legrad
316. Graničar NV – Novo Virje
317. Graničar SB – Slavonski Brod
318. Graničar SK – Stupnički Kuti
319. Graničar SŠ – Slavonski Šamac
320. Graničar(K) – Kotoriba
321. Graničar(N) – Novakovec
322. Grbci 2000 – Rijeka
323. Grk – Potomje
324. Grobničan – Čavle
325. Grožnjan-Oprtalj – Oprtalj
326. Gundinci – Gundinci
327. Gusar – Komin
328. Gvozd – Gvozd
329. Hajdin – Cret
330. HAJDUK – PAKRAC
331. HAJDUK – Radovčići
332. Hajduk – Sela
333. Hajduk – Novaki
334. Hajduk – Krčenik
335. Hajduk – Široko Polje
336. Hajduk – Marijanci
337. Hajduk (B) – Bapska
338. Hajduk H. – Hercegovac
339. Hajduk L. B. – Lipovo Brdo
340. Hajduk Mirko – Mirkovci
341. HAJDUK (P) – Pridraga
342. Hajduk (T) – Tovarnik
343. Hajduk (V) – Vera
344. Hajduk 1932 – Vela Luka
345. Hajduk(B) – Brezje
346. Hajduk-Vindija(Š) – Štrukovec
347. Halubjan – Viškovo
348. HAŠK – Zagreb
349. HAŠK-SOKOL – Jankovci
350. HNK “Bilje” – Bilje
351. HNK “Bilje 1” –
352. HNK Cibalia š. d. d. – Vinkovci
353. HNK CROATIA ĐAKOVO 2 –
354. HNK ĐAKOVO CROATIA – ĐAKOVO
355. HNK Gorica – Velika Gorica
356. HNK “Grabovac” – Grabovac
357. HNK Hajduk II – Split
358. HNK Hajduk š. d. d. – Split
359. HNK Lukač-05 – Lukač
360. HNK MLADOST Cernik – Cernik
361. HNK Orijent 1919 – Rijeka
362. HNK “Radnički” /Me/ – Mece
363. HNK Rijeka s. d. d. – Rijeka
364. HNK Rijeka s. d. d. II – Rijeka
365. HNK Tigar Rakitje – Rakitje
366. HNK Vukovar 1991 – Vukovar
367. HNK Željezničar – Slavonski Brod
368. HNŠK Moslavina – Kutina
369. Hodošan – Hodošan
370. Horvati 1975 – Horvati
371. HOŠK – Gašinci
372. Hrašće – Hrašće
373. Hruševec – Donji Hruševec
374. Hrv. Sokol – Bocanjevci
375. Hrvace – Hrvace
376. Hrvatski bojovnik – Mokrice Miholečke
377. Hrvatski Dragovoljac – Zagreb
378. Hrvatski dragovoljac – Drenovac
379. Hrvatski Leskovac – Hrvatski Leskovac
380. Hrvatski Sokol – Podgorci
381. Hrvatski Sokol – Mirkovci
382. Hrvatsko Zagorje – Zabok
383. HV POSEDARJE – Posedarje
384. Hvar – Hvar
385. HYPO LIMAČ – Osijek
386. Igrišće – Igrišće
387. Ilova – Tomašica
388. Ilovac – Karlovac
389. Imotski – Imotski
390. Imotski 1991 – Imotski
391. Imsovac – Imsovac
392. Ina – Rijeka
393. Inkop – Poznanovec
394. Inter-Zaprešić – Zaprešić
395. ISKRA – Janjina
396. Iskra – Vinež
397. Iskrica – Šaptinovci
398. Istra (T) – Tar
399. Istra 1961 š. d. d. – Pula
400. Istra 1961 š. d. d. II – Pula
401. Istra 1961 š. d. d. III –
402. Istra-Pula – Pula
403. Istra-Pula II – Pula
404. Ivančica – Zlatar Bistrica
405. Ivančica – Ivanec
406. Ivanja Reka – Ivanja Reka
407. Ivanovo – Ivanovo
408. Ivanska – Ivanska
409. Jadran – Gunja
410. Jadran – Štefanec
411. Jadran – Habjanovci
412. Jadran (KS) – Kaštel Sućurac
413. Jadran (S) – Supetar
414. Jadran (SG) – Stari Grad
415. Jadran (T) – Tučepi
416. Jadran 1929 – Smokvica
417. Jadran-Galeb – Koledinec
418. JADRAN-LP – Ploče
419. Jadran-Poreč – Poreč
420. Jakšić – Jakšić
421. Jalžabet – Jalžabet
422. Jamnica – Pisarovina
423. Janjevo – Kistanje
424. Jarun – Zagreb
425. Jasenovac – Jasenovac
426. Jaska – Jastrebarsko
427. Jedinstvo – Pustakovec
428. Jedinstvo – Donji Miholjac
429. Jedinstvo – Rećica
430. Jedinstvo – Forkuševci
431. Jedinstvo – Sveti Križ Začretje
432. Jedinstvo – Bale
433. Jedinstvo –
434. Jedinstvo Omladinac – Nedešćina
435. Jedinstvo(GM) – Gornji Mihaljevec
436. Jedinstvo(NSD) – Novo Selo na Dravi
437. Jelengrad – Gor. Jelenska
438. Jelsa – Jelsa
439. Josipdol – Josipdol
440. JOSO BEGO – Šibenik
441. JOSO BEGO 2 – Šibenik
442. JOVAČA – Marino Selo
443. Junak – Veliki Pašijan
444. Junak – Sinj
445. Kalinovac – Kalinovac
446. Kalnik – Kalnik
447. KAMEN – VETOVO
448. Kamen – Sirač
449. Kamen – Kamenmost
450. Kamen – Vetovo
451. Kanfanar – Kanfanar
452. Kapelna – Kapelna
453. Kaptol – Kaptol
454. Karlovac 1919 – Karlovac
455. Karlovec – Karlovec L.
456. Karojba – Karojba
457. Kašina – Kašina
458. Kaštelir Labinci – Kaštelir Labinci
459. Kešinci – Kešinci
460. Kitišanci – Kitišanci
461. Kladare – Kladare
462. Klana – Klana
463. Klanjec – Klanjec
464. Klas – Čepin
465. Klas – Mičevac
466. Klenovnik – Klenovnik
467. Klokočevac – Klokočevac
468. Kloštar – Kloštar Ivanić
469. KONAVLJANIN – Čilipi
470. Konavljanin – Čilipi
471. Konščica – Konščica
472. Koprivnica – Koprivnica
473. Korana – Turanj-Karlovac
474. Korenovo – Veliko Korenovo
475. Kozala – Rijeka
476. Kozice – Kozice
477. Kraljevčan 38 – Donji Kraljevec
478. Kraljevica – Kraljevica
479. Krašić – Krašić
480. krčevina – čađavaćki lug
481. KREČAR – Srednji Lipovac
482. Krilnik – Split
483. Križevci – Križevci
484. Krk – Krk
485. Krnjak Barilović – Krnjak
486. Kućanci – Kućanci
487. Kupa – Donje Mekušje
488. Kupa – Pokupsko
489. Kupinec – Kupinec
490. Kustošija – Zagreb
491. KUTJEVO – KUTJEVO
492. Kutjevo – Kutjevo
493. Kvarner 2007 – Rijeka
494. Laduč – Laduč
495. Lađanska – Lađanska
496. Laslovo ’91 – Laslovo
497. Lasta G. – Gudovac
498. Lasta P. – Palešnik
499. Lekenik – Lekenik
500. Lepoglava – Lepoglava
501. Levanda – Hvar (Velo Grablje)
502. Libertas – Novska
503. Libertas (J) –
504. Libertas (L 2) –
505. Lika 95 – Korenica
506. Lila – Lila
507. Lio – Osijek
508. Lipa – Hlebine
509. Lipa – Stara Lipa
510. LIPIK – LIPIK
511. LIPIK 1925 – Lipik
512. Lipovac – Lipovac
513. Lipovača – Vukovar
514. Lipovec – Lonjski Lipovec
515. LIV 1949 – Vladislavci
516. Livada-Željezničar II – Slavonski Brod
517. Livade – Livade
518. Ližnjan – Ližnjan
519. Lobor – Lobor
520. Lokomotiva – Zagreb
521. Lokomotiva – Kutina
522. Lokomotiva (PGŽ) – Rijeka
523. Lomnica – Donja Lomnica
524. Lonja – Lonjica
525. Lošinj – Mali Lošinj
526. Lovas – Lovas
527. Lovor – Nijemci
528. Lovran – Lovran
529. Lučko – Lučko
530. Lug – Bokšić Lug
531. Lukavec – Lukavec
532. Lunjkovec – Lunjkovec
533. Maestral – Krvavac
534. Mahovo – Mahovo
535. Majerje – Majerje
536. Maksimir – Zagreb
537. Mala Mlaka – Mala Mlaka
538. Mali Mihaljevec – Mali Mihaljevec
539. Manjadvorci – Manjadvorci
540. Marčana – Marčana
541. Marsonia – Slavonski Brod
542. Marsonia II – Slavonski Brod
543. Martin – Martin
544. Marušići – Marušići
545. Matija Gubec – Gornja Stubica
546. Matija Gubec – Kutina
547. Medicinar – Rijeka
548. Medulin 1921 – Medulin
549. Međimurec – Dunjkovec-Pretetinec
550. Međimurje – Čakovec
551. Međimurje 04 – Čakovec
552. meljani – DONJI MELJANI
553. Meštrica – Gornja Lomnica
554. Metalac – Osijek
555. Metalac – Sisak
556. Metalac – Međurić
557. Meteor – Slakovci
558. Mičetinac – Mičetinac
559. Miholjac – G. Miholjac
560. Mihovil – Šibenik
561. Mikleuš – Mikleuš
562. Miklinovec – Koprivnica
563. Milengrad 2005 – Budinšćina
564. Milka Trnina – Vezišće
565. Mitnica – Vukovar
566. MLADOST – VUKOSAVLJEVICA
567. Mladost – Tribunj
568. Mladost – Košutarica
569. Mladost – brezine
570. Mladost – Čačinci
571. Mladost – Bakić
572. Mladost – Ždralovi
573. Mladost – Svinjarevci
574. Mladost – Obrezina
575. Mladost – Petrinja
576. Mladost – Golinci
577. Mladost – Stari Gradac
578. Mladost – Miljevci
579. Mladost – Pavlovci
580. Mladost – Čepinski Martinci
581. Mladost – Črnkovci
582. Mladost – Obedišće
583. MLADOST B – Brđani
584. MLADOST C – Cernik
585. Mladost A – Antin
586. Mladost B – Belec
587. Mladost B. – Bobovac
588. Mladost (BN) – Breznica Našička
589. MLADOST BRDO – Ždralovi
590. Mladost BS – Bicko Selo
591. Mladost Buzin – Zagreb
592. Mladost C – Carevdar
593. Mladost C – Cerić
594. Mladost Č – Čajkovci
595. Mladost D – Divoševci
596. Mladost D. B. – Daruvarski Brestovac
597. Mladost DB – Donja Bebrina
598. Mladost DD – D. Dragonožec
599. Mladost (ĐS) – Đakovačka Satnica
600. Mladost (F) – Fažana
601. Mladost G. – Greda
602. Mladost (GG) – Gor. Gračenica
603. Mladost (H) – Harkanovci
604. Mladost (I) – Ivanovci
605. Mladost II –
606. Mladost JM – Jakačina Mala
607. Mladost (K) – Klenovnik
608. Mladost KB – Koprivnički Bregi
609. Mladost Komet – Prelog
610. Mladost KP – Kloštar Podravski
611. Mladost (L) – Lapovci
612. Mladost (M) – Margečan
613. Mladost M – Malino
614. Mladost MB – Marija Bistrica
615. Mladost N. P. – Nova Ploščica
616. Mladost (P) – Proložac
617. Mladost P – Privlaka
618. Mladost (R) – Rečica
619. Mladost (R) – Repušnica
620. Mladost (RS) – Rovinjsko selo
621. Mladost (S) – Sigetec L.
622. Mladost (S) – Stipanovci
623. Mladost (S) – Sućuraj
624. Mladost S – Sibinj
625. Mladost S – Sigetec
626. Mladost (SP) – Sveti Petar
627. Mladost (Š) – Šemovec
628. Mladost (T) – Tiborjanci
629. Mladost V – Vođinci
630. Mladost VR – Veliki Raven
631. Mladost (VT) – VaraždinskeToplice
632. Mladost (VŽ) – Varaždin
633. Mladost (Z) – Zagorje
634. Mladost Z – Zabok
635. Mladost Z 2 –
636. Mladost 1930 – Čađavica
637. Mladost 1977 – Banovci
638. Mladost(B) – Brezarić
639. Mladost(D) – Dekanovec
640. Mladost(I) – Ivanovec
641. Mladost(KD) – Kraj Donji
642. Mladost(KS) – Klinča Sela
643. Mladost(L) – Luka
644. Mladost-Molve – Molve
645. Mladost-Nada – Hrastovac
646. Mladost(PAL) – Palinovec
647. Mladost(S) – Selnica
648. Mladost(SM) – Sveta Marija
649. Mlaka – Velika Mlaka
650. Mlinar – Gornji Sređani
651. MNK Domi Turbo – Novo Čiće
652. Močile – Koprivnica
653. Moela – Umag
654. Mohovo – Mohovo
655. Momjan 1947 – Momjan
656. Montraker – Vrsar
657. MORNAR – Vir
658. Moslavina (DG) – Donja Gračenica
659. Moslavina D. P. – Donja Petrička
660. Moslavina V. T. – Velika Trnovitica
661. Mosor – Žrnovnica
662. Most – Zagreb
663. MOSTANJE ALL – Karlovac
664. Motičina – Donja Motičina
665. Mraclin – Mraclin
666. Mračaj – Runović
667. Mrežnica – Zvečaj
668. Mrkopalj – Mrkopalj
669. Mune – Mune
670. MUNJA – VELIKI RASTOVAC
671. Muntić – Muntić
672. Mura – Hlapičina
673. Mursa – Osijek
674. MURVICA – Murvica
675. MV-Croatia II – Slavonski Brod
676. MV-Croatia 1976 – Slavonski Brod
677. Nafta – Kozarice
678. Naftaplin – Stružec
679. NAPREDAK – RUŠANI
680. Napredak – Gornji Kraljevec
681. Napredak – Rajić
682. Naprijed – Hreljin
683. Naprijed – Cirkovljan
684. Naprijed – Mrzović
685. Naprijed – Krapje
686. NAŠK – Našice
687. Nedelišće – Nedelišće
688. Nedeljanec – Nedeljanec
689. Negoslavci – Negoslavci
690. Nehaj – Senj
691. NERETVA – Metković
692. Neretva – Metković
693. NERETVANAC – Opuzen
694. NK “Baranja-Belje 2” –
695. NK “Baranja-Belje 3” –
696. NK “Belje” – Kneževo
697. NK “Borac” – Kneževi Vinogradi
698. NK “Borac” 1 –
699. NK “Bratstvo” – Jagodnjak
700. NK “Columbus 2005” – Suza
701. NK “Croatia” – Branjin Vrh
702. NK “Darda” – Darda
703. NK “Davor” – Branjina
704. NK “Dinamo” – Baranjsko Petrovo Selo
705. NK “Graničar” – Torjanci
706. NK “Hajduk” – Popovac
707. NK “Jovan Lazić” – Bolman
708. NK “Luč” – Luč
709. NK “Međimurec” – Kozarac
710. NK “Mladost” /Č/ – Čeminac
711. NK “Mladost” /D/ – Draž
712. NK NA Libertas – DUBROVNIK
713. NK “Napredak” – Batina
714. NK “Otočac” – Otočac
715. NK “Otočac” I –
716. NK “Otočac” II –
717. NK “Perušić” – Perušić
718. NK “Petlovac” – Petlovac
719. NK “Plitvice” – Plitvička Jezera
720. NK “Polet” – Karanac
721. NK “Radnički” /Mi/ – Mirkovac
722. NK “Radnik” – Novi Bezdan
723. NK “Ribar” – Kopačevo
724. NK “Sloga” – Gajić
725. NK “Šokadija” – Duboševica
726. NK “Šparta” – Beli Manastir
727. NK “Vardarac” – Vardarac
728. NK “Zmaj” – Zmajevac
729. NK”Baranja-Belje” – Beli Manastir
730. NK”Borova” – Borova
731. NK”Brijest” – Brijest
732. NK”Croatia 92″ – Lički Osik
733. NO LIMIT – Virovitica
734. Nogometna Akademija Konavle – Čilipi
735. Nosteria – Nuštar
736. NOŠK – Novigrad
737. Nova Ves – Nova Ves
738. NOVA ZORA – Sv Filip i Jakov
739. Novaki – Novaki
740. Novakovec – Novakovec
741. Novalja – Novalja
742. Novi list – Rijeka
743. Novi Marof – Novi Marof
744. Novigrad – Novigrad Istarski
745. NŠ JOZO MATOŠIĆ – Dubrovnik
746. NŠ KONAVLE – Cavtat
747. NŠ Međimurje-Čakovec – Čakovec
748. N. Š. “VICTORY” – Vukovar
749. NŠM NK Grafičar Vodovod – Osijek
750. Nur – Zagreb
751. Obilić – Ostrovo
752. Oborovo 74 – Oborovo
753. Obreš – Sveti Ilija
754. Odra – Odra
755. Ogulin – Ogulin
756. Olimp – Zaprešić
757. Olimpija – Osijek
758. Omiš – Omiš
759. OMLADINAC – ČAGLIN
760. OMLADINAC – KORIJA
761. OMLADINAC – Vrbova
762. OMLADINAC – Vodovađa
763. Omladinac – Čaglin
764. Omladinac – Jurketinec
765. Omladinac – Odranski Strmec
766. Omladinac – Manjadvorci
767. Omladinac – Vranjic
768. Omladinac – Dubrovčan
769. Omladinac – Ćurlovac
770. Omladinac – Lastovo
771. Omladinac – Petrijevci
772. Omladinac – Herešin
773. Omladinac – Vrata
774. Omladinac C – Ciglenik
775. Omladinac (ĐS) – Đakovački Selci
776. Omladinac GV – Gornja Vrba
777. Omladinac (J) – Josipovac
778. Omladinac (N) – Niza
779. Omladinac NG – Novi Grad
780. Omladinac ST – Staro Topolje
781. Omladinac (V) – Vukojevci
782. Omladinac(DS) – Držimurec-Strelec
783. Omladinac(M) – Mačkovec
784. Omladinac(NSR) – Novo Selo Rok
785. ONK Metković – Metković
786. Opatija – Opatija
787. Opatovac – Opatovac
788. Orač – Petrijanec
789. Orebić – Orebić
790. OREŠAC – OREŠAC
791. Oriolik – Oriovac
792. Orkan – Dugi Rat
793. ORLJAVA – Dragovci
794. Oroslavje – Oroslavje
795. Osijek s. d. d. – Osijek
796. OSK – Otok
797. OSKORUŠNO – Oskorušno
798. Ostrna – Ostrna
799. Osvit – Đelekovec
800. Ošk Omišalj – Omišalj
801. Oštarije – Oštarije
802. Oštrc – Zlatar
803. Otok – Otok
804. Otok – Otok
805. Otok Murter – Murter
806. Otrovanec – Otrovanec
807. Ovčare – Ovčare
808. PAG – Pag
809. PAKOŠTANE – Pakoštane
810. Panonija – Peteranec
811. Papuk – Orahovica
812. Papuk – Velika
813. Parag – Trnovec
814. Parasan – Golobrdci
815. Pazin veterani – Pazin
816. Pazinka-Pazin – Pazin
817. Pazinka-Pazin II –
818. Perkovci – Stari Perkovci
819. Pešćenica – Pešćenica
820. Petrova gora – Vojnić
821. Petrovci – Petrovci
822. Petrovec – Petrovec
823. Petrovija – Petrovija
824. Pitomača – Pitomača
825. PLAMEN – Dubrovnik
826. PLAŠKI – Plaški
827. PLAVI – Jugovo Polje
828. Plavi(PEK. ) – Peklenica
829. Plitvica (G) – Gojanec
830. Plitvica (S) – Selnik
831. Plomin – Plomin luka
832. Pobjeda – Gornji Hrašćan
833. Podcrkavlje – Podcrkavlje
834. Podgora – Bolfan
835. PODGORJE – PODGORJE
836. PODGRADINA – Podgradina
837. Podgrađe – Podgrađe
838. Podovi – Dvor
839. Podravac – Moslavina Podravska
840. Podravac – Svibovec
841. Podravac – Sopje
842. Podravac – Virje
843. Podravac – Bistrinci
844. Podravac Kitro – Sesvete L.
845. Podravec – Dinjevac
846. Podravec – Torčec
847. Podravina – Ludbreg
848. Podsused – Zagreb
849. Podturen – Podturen
850. Podvinje – Podvinje
851. Poganovci – Poganovci
852. POLAČA – Polača
853. POLET – Adžamovci
854. Polet – Buševec
855. Polet – Skrad
856. Polet – Martijanec
857. Polet – D. N. Selo
858. Polet – Bokšić
859. Polet – Sveta Klara
860. Polet – Semeljci
861. Polet – Glogovnica
862. Polet – Snašići
863. Polet (C) – Cestica
864. Polet N. – Narta
865. Polet (SMnM) – Sveti Martin na Muri
866. Polet (T) – Tuhovec
867. Polet U. – Uljanik
868. Polet(P) – Pribislavec
869. POLJANA – POLJANA
870. Poljanec – Poljanec
871. Poljičanin 1921 – Srinjine
872. Poljoprivrednik – Kapela P.
873. Pomak – Split
874. Pomorac – Rakalj
875. Pomorac 1921 – Kostrena
876. PONIKVE – Ston
877. Ponikve – Zagreb
878. POSAVAC – Davor
879. Posavac – Posavski Podgajci
880. Posavac K – Kaniža
881. Posavac KU – Kupina
882. Posavac R – Ruščica
883. Posavina – Preloščica
884. Posavina – Velika Kopanica
885. Posavina – Zagreb
886. posavina – Otok Svibovski
887. Postira-Sardi – Postira
888. Potpićan-Učka 72 – Potpićan
889. POŽEGA – POŽEGA
890. Požega – Požega
891. PPG Rujevac – Rujevac
892. Prečko – Zagreb
893. Pregrada – Pregrada
894. Prekodravac – Ždala
895. Pribić – Pribić
896. PRIDVORJE – Pridvorje
897. Prigorje – Sveti Petar Orehovec
898. Prigorje M – Markuševec
899. Prigorje Ž – Žerjavinec
900. Primorac – Šmrika
901. Primorac – Stobreč
902. PRIMORAC (B) 2 – Biograd n/m
903. PRIMORAC (BNM) – Biograd n/m
904. Prugovac – Prugovac
905. PSUNJ – SOKOL – Okučani
906. Pula ICI – Pula
907. Puris – Sv. Petar u Šumi
908. Pušća – Pušća
909. Pušćine – Pušćine
910. Putniković – Putnikovići
911. Rab – Rab
912. Rabac – Rabac
913. Radnički – Hrženica
914. Radnički – Dalj
915. Radnički – Veliko Vukovje
916. Radnički – Viškovci
917. Radnički – Križevci
918. Radnički – Vukovar
919. Radnički – Gardinovec
920. Radnik – Josipovac
921. Radnik – Velika Gorica
922. Radnik – Majur
923. Radnik – Vrbica
924. Radoboj – Radoboj
925. Raketa – Beravci
926. Rakov Potok – Rakov Potok
927. Rakovec – Rakovec
928. Rasinja – Rasinja
929. Raša 1938 – Raša
930. RAŠK – Rajevo Selo
931. RAT – Kuna
932. Ratar – Miholec
933. Ratar – Piškorevci
934. Razvitak – Čičkovina
935. Reka – Reka
936. Rekord – Kondrić
937. Rezovac – Rezovac
938. Ribar K. – Končanica
939. Ribar K. I. – Kaniška Iva
940. Rikard Benčić – Rijeka
941. Risnjak – Lokve
942. Rječina – Dražice
943. Rnk Sladorana – Županja
944. RNK Split s. d. d. – Split
945. Rovinj – Rovinj
946. Rovinj II –
947. Rovišće – Rovišće
948. Rudar – Siverić
949. Rudar – Mursko Središće
950. Rudar – Labin
951. Rudar B – Botinovec
952. Rudar DZ – Dubrava Zabočka
953. Rudar G – Glogovac
954. Rudar II – Labin
955. Rudar M – Mihovljan
956. Rudar 47 – Ladanje Donje
957. Rudeš – Zagreb
958. Rugvica – Rugvica
959. Rusin – Mikluševci
960. Sabarija – Subotica Podravska
961. SABUNJAR – Privlaka
962. Samobor – Samobor
963. Samoborski Otok – Samoborski Otok
964. Sapci – Sapci
965. Sarvaš – Sarvaš
966. Satnica – Satnica
967. Sava – Sop Hruščica
968. Sava – Puska
969. Sava – Medsave
970. Sava – Svilaj
971. Sava – Zagreb
972. SAVA M – Mačkovac
973. Sava J – Zagreb, Jakuševec
974. Sava Strmec – Strmec
975. Sava(D) – Drenje
976. Savski Marof – Savski Marof
977. Savudrija – Savudrija
978. Segesta – Sisak
979. Segesta II –
980. Selište – Selište
981. Seljak – Koška
982. Selna – Selna
983. Seona – Seona
984. Sesvete – Sesvete
985. Sesvetski Kraljevec – Sesvetski Kraljevec
986. Signal – Obrovnica
987. Sikirevci – Sikirevci
988. Sinđelić – Trpinja
989. Skok – Novi Skucani
990. Slatina – Slatina
991. SLAVEN – Ljupina
992. Slaven – Trnjani
993. Slaven – Gradac
994. Slaven – Detkovac
995. Slaven – Gruda
996. Slaven Belupo – Koprivnica
997. SLAVIJA – Staro Petrovo Selo
998. Slavija – Severin
999. Slavija – Pleternica
1000. Slavonac – Lipovljani
1001. Slavonac – Pribiševci
1002. Slavonac – Tenja
1003. Slavonac – Novaki
1004. Slavonac – Gradište
1005. Slavonac – Prkovci
1006. Slavonac – Ladimirevci
1007. SLAVONAC GD – Gunjavci-Drežnik
1008. SLAVONAC NK – Nova Kapela
1009. Slavonac B – Bukovlje
1010. Slavonac BS – Brodski Stupnik
1011. Slavonac (Đ) – Đurđanci
1012. Slavonac GB – Gornja Bebrina
1013. Slavonac K – Komletinci
1014. Slavonac (P) – Preslatinci
1015. Slavonac SK – Slavonski Kobaš
1016. SLAVONIJA – PREKOPAKRA
1017. SLAVONIJA – Bodovaljci
1018. Slavonija – Klokočevci
1019. Slavonija – Podgajci Podravski
1020. Slavonija – Brestača
1021. Slavonija – Požega
1022. Slavonija – Soljani
1023. Slavonija – Ivanovac
1024. Slavonija – Prnjavor
1025. Slavonija – Sladojevci
1026. Slavonija (B) – Budrovci
1027. Slavonija (P) – Punitovci
1028. SLOBODA – Gornji Bogićevci
1029. Sloboda – Gradec
1030. Sloboda – Bukevje
1031. Sloboda – ŠN – Varaždin
1032. Sloboda (T) – Tužno
1033. Sloboda(M) – Mihovljan
1034. Slobodan – Zagreb
1035. Sloboda(S) – Slakovec
1036. Slobodnica – Slobodnica
1037. Sloboština – Zagreb
1038. SLOGA – DUGO SELO
1039. SLOGA – ZDENCI
1040. Sloga – N. Mikanovci
1041. Sloga – Koritna
1042. Sloga – Jazavica
1043. Sloga – Hrastovica
1044. Sloga – Samatovci
1045. Sloga – Koprivnički Ivanec
1046. Sloga – Bjelovar
1047. Sloga – Štitar
1048. Sloga – Konjščina
1049. Sloga – Orešje
1050. Sloga – Križ
1051. Sloga – Blaškovec
1052. Sloga – Slokovec
1053. Sloga – Podgorač
1054. Sloga – Ernestinovo
1055. Sloga – Trenkovo
1056. SLOGA K – Komarnica
1057. SLOGA NG – Nova Gradiška
1058. Sloga (B) – Borovo
1059. Sloga (DnH) – Stari Grad
1060. Sloga GR – Gromačnik
1061. Sloga J – Jaruge
1062. Sloga (M) – Mravince
1063. Sloga (P) – Potok
1064. Sloga (P) – Pačetin
1065. Sloga R – Račinovci
1066. Sloga S – Stružani
1067. Sloga V – Vrpolje
1068. Sloga 1958 – Samatovci
1069. Sloga(B) – Brezje
1070. Sloga(Č) – Čakovec
1071. Sloga-Gredelj – Zagreb
1072. SLOGA-SUZA – Orešje
1073. Sloga(Š) – Štrigova
1074. Slunj – Slunj
1075. Smoljanci Sloboda – Svetvinčent
1076. Snježnik – Gerovo
1077. SOKO 1970 – Orubica
1078. SOKOL – MILANOVAC
1079. SOKOL – Dubravka
1080. Sokol – Berak
1081. Sokol – Vratišinec
1082. Sokol – Sokolovac
1083. Sokol – Sokolovac
1084. Sokol – Rakitovica
1085. Sokol – Rajić
1086. Sokol (L) – Velika Ludina
1087. Sokolac – Brinje
1088. Solin – Solin
1089. SOŠK – Skradin
1090. SOŠK – Varbonj (Svirče)
1091. SOŠK 1919 – Ston
1092. Spartak – Mala Subotica
1093. Spinut – Split
1094. Sportski centar Lučko – Lučko
1095. Sračinec – Sračinec
1096. Sremac – Ilača
1097. Sremac – Markušica
1098. Srijemac – Strošinci
1099. standard – N. Šarovka
1100. STARA BREZOVICA – BREZOVICA
1101. Stari Grad – Pula
1102. Stari Grad – Kraljeva Velika
1103. Stari grad – Rijeka
1104. Starigrad – Starigrad
1105. Strahoninec – Strahoninec
1106. Straža – Hum na Sutli
1107. Strijelac – Banova Jaruga
1108. Strmec – Bedenica
1109. Strug – Bročice
1110. Struga – Rovokop – Struga
1111. Stubica – Donja Stubica
1112. Studentski Grad – Zagreb
1113. Stupnik – Stupnik
1114. Suhopolje – Suhopolje
1115. Sulkovci – Sulkovci
1116. Sunjski – Sunja
1117. Sutla – Šenkovec
1118. Sv. Lovreč veterani – Sveti Lovreč Pazenatički
1119. SV MIHOVIL – Preko
1120. Svačić – Stari Slatinik
1121. Sveta Jana – Gorica Svetojanska
1122. SVETI ĐURAĐ – SVETI ĐURAĐ
1123. Sveti Đurađ – Sveti Đurađ
1124. Sveti Lovreč – Sveti Lovreč
1125. Sveti Matej 2008 – Marinići
1126. Svjetlost – Lužani
1127. Šandrovac – Šandrovac
1128. Šarengrad – Šarengrad
1129. Šartovac – Šartovac
1130. ŠD CROATIA – N. Jankovci
1131. Šenkovec – Šenkovec
1132. Šibenik II – Šibenik
1133. Šibenik II – Šibenik
1134. Šibenik III – Šibenik
1135. Šibenik s. d. d. – Šibenik
1136. Šipovac – Našice
1137. Šišan – Šišan
1138. Šišljavić – Šišljavić
1139. ŠKABRNJA – Škabrnja
1140. Škola nogometa Maksimir – Zagreb
1141. Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” – Ivanić Grad
1142. ŠKOLA NOGOMETA “NERETVA” – METKOVIĆ
1143. ŠN Legen – Slavonski Brod
1144. ŠNK “Moslavac” – Popovača
1145. Šokadija – St. Mikanovci
1146. Šokadija – Strizivojna
1147. Šokadija – Babina Greda
1148. Šokadija SR – Sredanci
1149. Šokadija Š – Šumeće
1150. Špansko – Zagreb
1151. Šparta-Elektra – Zagreb
1152. ŠPORTSKI KLUB LUČIĆ – Vinkovci
1153. Štinjan – Štinjan
1154. Štinjan West –
1155. Šubić – Vuka
1156. Talent – Split
1157. TEHNIČAR – CABUNA
1158. Tehničar – Cvetkovec
1159. Tehnika – Koprivnica
1160. Tekstilac – Sinj
1161. Tekstilac-Ravnice – Zagreb
1162. TIM OSVJEŽENJE – KUZMICA
1163. Tim osvježenje – Kuzmica
1164. Tomčev put – Sisak
1165. Tomica – Tomica
1166. Tomislav – Cerna
1167. Tomislav – Donji Andrijevci
1168. Tomislav – Nova Subocka
1169. Tomislav – Šag
1170. Tomislav – Livana – Livana
1171. Tomislav B. – Berek
1172. Tomislav D – Drnje
1173. Tomislav Đ. – Đulovac
1174. Tomislav SIŽ – Sveti Ivan Žabno
1175. Tompojevci – Tompojevci
1176. Tondach – Bedekovčina
1177. Top – Kerestinec
1178. Toplice – Krapinske Toplice
1179. Topusko – Topusko
1180. Torpedo – Kuševac
1181. Torpedo – Križovec
1182. Tosk – Tuk
1183. Travno – Zagreb
1184. TRENK – Seoce
1185. Trešnjevka – Zagreb
1186. Trilj-2001 – Trilj
1187. Trnava – Goričan
1188. Trnje – Trnovec
1189. Trnje – Zagreb
1190. Trnovčica – Zagreb
1191. Trnovec – Trnovec
1192. Trnski – Nova Rača
1193. Trogir 1912 – Trogir
1194. TŠK-1932 – Topolovac
1195. TURANOVAC – TURANOVAC
1196. Turbina – Tribalj
1197. Turnašica – Turnašica
1198. Turopoljac – Kuće
1199. Turopolje – Turopolje
1200. Udarnik – Velika gorica
1201. Udarnik – Zablatje
1202. Udarnik 32 – Kućan Gornji
1203. Uljanik – Zagreb
1204. Uljanik – Pula
1205. Uljanik II – Pula
1206. Umag-Mladost – Umag
1207. Una-Mladost – Hrvatska Dubica
1208. Union – Podstrana
1209. Urania – Baška Voda
1210. Uskok – Klis
1211. Uštica – Uštica
1212. Utrina – Zagreb
1213. Val – Kaštel Stari
1214. Valbandon ’72 – Valbandon
1215. Valpovka – Valpovo
1216. Varaždin – Varaždin
1217. Varbonj – Vrbanj
1218. Varteks – Varaždin
1219. Vaška – Vaška
1220. Vatra – Jelsa (Poljica)
1221. Vatrogasac – Gornje Mekušje
1222. Vatrogasac – Kobilić
1223. Vatrogasac – Husain
1224. Vatrogasac – Grižiči
1225. Vatrogasac – Brezovo
1226. Vatrogasac – Zdenci
1227. VELEBIT – Močići
1228. Velebit – Žabica
1229. Velebit – Potnjani
1230. VELEBIT (B) – Benkovac
1231. VELEBIT (G) – Gračac
1232. Veli Vrh – Pula
1233. Veli Vrh West –
1234. Venera PMP – Sveti Juraj na Bregu
1235. VG BOYS – VELIKA GORICA
1236. VIDOR-MATIJEVIĆ – Srijemske Laze
1237. Vidovčan – Donji Vidovec
1238. Vihor – Baška
1239. Vihor – Jelisavac
1240. Vihor – Kapelica
1241. Viktor servisi – Rijeka
1242. Viktorija – Vojakovac
1243. Viktorija – Laciči
1244. Viljevo – Viljevo
1245. Vindija – Voća Donja
1246. Vinica – Vinica
1247. Vinjani – Imotski
1248. Vinkovci – Vinkovci
1249. Vinodol – Novi Vinodolski
1250. Vinogorac – Slavonski Brod
1251. Vinogradar – Čepelovac
1252. Vinogradar – Mladina
1253. Vinogradar – Mandićevac
1254. Virovitica – Virovitica
1255. Vis – Vis
1256. Višnjan – Višnjan
1257. Višnjan 1957 – Višnjan
1258. Višnjevac – Višnjevac
1259. Vitez ’92 – Antunovac
1260. VITOŠ – Vitaljina
1261. Vižinada – Vižinada
1262. VNK BUNA – BUNA
1263. VNK DUGA RESA – Duga Resa
1264. VNK ZELINA – SV. I. ZELINA
1265. Voćin – Voćin
1266. VODICE – Vodice
1267. VODICE –
1268. VODICE 2 – Vodice
1269. VODICE 2 –
1270. Vodnjan – Vodnjan
1271. Vojnić ’95 – Vojnić
1272. Voloder – Voloder
1273. VOŠK – Belavići
1274. Vrapče – Zagreb
1275. Vratno – Gornje Vratno
1276. Vrbanja – Vrbanja
1277. Vrbovec – Vrbovec
1278. Vrbovsko – Vrbovsko
1279. VRČEVO – Glavica
1280. Vrh – Kraljev Vrh
1281. Vrisnik – Vrisnik (Jelsa)
1282. Vrlika – Vrlika
1283. Vrlovka – Kamanje
1284. Vrsar – Vrsar
1285. Vučetinec – Vučetinec
1286. Vučevci – Vučevci
1287. Vuka – Razbojište
1288. Vukovar ’91 – Vukovar
1289. Vuteks Sloga – Vukovar
1290. Zadar s. d. d. – Zadar
1291. ZADAR S. D. D. 2 – Zadar
1292. Zadrugar – Hrastovsko
1293. Zadrugar – Oprisavci
1294. ZAGORA – Unešić
1295. Zagorac – Donji Kneginec
1296. Zagorac 1952 – Beljevina
1297. Zagorec – Krapina
1298. Zagorec – Koprivnica
1299. Zagorec VT –
1300. Zagorec VT – Veliko Trgovišće
1301. Zagorec 2 –
1302. Zagreb – Zagreb
1303. Zagreb ll – Zagreb
1304. Zagreb 041 – Zagreb
1305. Zagrebački mali – Zagreb
1306. Zamet – Rijeka
1307. Zaprešić – Zaprešić
1308. Zapruđe – Zagreb
1309. Zapruđe II – Zagreb
1310. ZARA – Zadar
1311. Zasadbreg 77 – Zasadbreg
1312. Zdenac – Brodski Zdenci
1313. Zdenčina – Donja Zdenčina
1314. Zdenka 91 – Veliki Zdenci
1315. Zebanec – Zebanec
1316. Zelčin – Zelčin
1317. Zelengaj – Donji Kućan
1318. Zelengaj 1948 – Zagreb
1319. Zeleni Brijeg – Sisak
1320. Zelina – Sveti Ivan Zelina
1321. ZEMUNIK – Zemunik
1322. ZET – Zagreb
1323. ZLATNA LUKA – Sukošan
1324. ZMAJ – Molunat
1325. ZMAJ – Blato
1326. Zmaj (M) – Makarska
1327. Zmaj veterani – Novo Praćno
1328. Zoljan – Zoljan
1329. Zrinski – Zrinski Topolovac
1330. Zrinski – Rijeka
1331. Zrinski – Bošnjaci
1332. Zrinski – N. Bukovica
1333. Zrinski – Farkaševac
1334. Zrinski – Odra
1335. Zrinski – Vinogradci
1336. Zrinski (D) – Drenje
1337. Zrinski (J) – Jurjevac
1338. Zrinski T – Tordinci
1339. Zrinski-Ozalj – Mali Erjavec
1340. ZRMANJA – Obrovac
1341. Zvekovac – Zvekovac
1342. Zvijerci – Zvijerci
1343. Zvonimir – Donja Vrba
1344. Žabnica – Žabnica
1345. Željezničar – Moravice
1346. Željezničar – Markovac Našički
1347. Žminj – Žminj
1348. ŽMINJ 2000 – Žminj
1349. Žrnovo – Žrnovo
1350. Župa dubrovačka – Čibača
1351. Županja 77 – Županja
1352. 5. Zborno područje – Rijeka

NK Belišće – HNK Vukovar 1991 4:4

U drugom kolu NK Belišće je ugostilo ekipu HNK Vukovar 1991. Po kišnom vremenu odigrali su vrlo neobičnu utakmicu s čak dva penala, po jedan za svaku momčad. Ukupno je palo čak osam golova, što je dokaz da su snage domaćina i gosta podjednake. Možda je falilo malo više “čuvanja lopte” domaćina kada je u 84 minuti imao prednost od 4:3. Činjenica da su domaćini stigli zaostatak od 3:1 i još poveli s 4:3 govori kako se sve moguće. Šteta što je na kraju ostao ne riješen rezultat. U prvom je kolu NK Belišće gostovalo u Ždralovima gdje su poraženi od domaćina s 1:0.