Sabljak Davor

Kako dodati više primatelja u Contact Form 7?

Contact Form 7 složit ćemo se jedan je od najčešće korištenih pluginova za stvaranje kontakt obrazaca u WordPressu. Iz nekog sasvim nevažnog razloga vi se pitate kako napraviti obrazac u kojem ćete dobiti padajući izbornik s kojeg će pošiljatelj moći birati kome zapravo želi uputiti svoj email? Pa zapravo, taj dio i nije toliko teško za odraditi ukoliko pratite upute koje slijede.

Dakle u Form tab ide ovako nešto:

<p>Odaberite primatelja:<br />
[select* your-recipient include_blank "Ivo |ivo@email.com" "Pero |pero@email.com" "Jozo |jozo@email.com" "Marko |marko@email.com" "Darko |darko@email.com" "Slavko |slavko@email.com"]</p>

Dok bi u Mail tabu pod poljem To trebalo upisali ovo: [your-recipient]

Nove objave

Pomozite starijim ljudima..

Stajao sam u redu na blagajni, ispred mene bila je niska pogrbljena starica. Ruke su joj se tresle, na prsima je čvrsto držala malenu torbicu.

Depresija

Depresija je kao da si tu, ali te nema. Depresija ne podnosi zabrane, naredbe i savjete. Depresija plače u nutrini čovjeka, dok se izvana ponekad